Slovensky Cesky English
Aquasystem

Vaša voda, Váš život
Aqvital
Dezanol - Plošná dezinfekcia
Princíp výroby
Možnosti použitia
Výhody Dezanolu
Zdravotníctvo
Domácnosť
Otázky a odpovede
Certifikáty
Referencie
Aqvitox-D - Ošetrenie rán
Anticalc
Aquaenzym
Ecobenz
Katalógy na stiahnutie
Referencie
Cenník
Kontakty
 
Dezanol - Plošná dezinfekcia / Otázky a odpovede

Prečo je potrebná dezinfekcia v domácnosti?

Dezinfekcia v domácnosti je potrebná hlavne v obdobiach so zvýšeným výskytom vírusových a iných chorôb, napríklad počas chrípkovej epidémie. Ďalej sa dezinfekcia odporúča v domácnostiach, kde žijú malé deti a zvieratá. Dezanol účinne odstraňuje neželaný zápach, preto je vhodná jeho aplikácia napríklad na toaletách. Dezinfikovať sa odporúča aj po skončení choroby a na zabránenie jej ďalšieho prenosu. Dezanol je vhodné používať všade, kde je zvýšený výskyt mikroogranizmov, ako napríklad na toaletách, v okolí odpadkových košov, na kľučkách a zábradliach a na miestach zvýšeného pohybu ľudí. Dezinfikovať môžete aj riad, príbory a ostatné predmety dennej spotreby, čím zabraňujete vzniku a šíreniu chorôb. Používaním Dezanol zlepšujete kvalitu vášho okolia, a tým aj vášho života.

Musím pri práci s dezinfekčným prostriedkom Dezanol používať ochranné pracovné pomôcky?

Nie, pri práci s Dezanol nie je potreba používať žiadne ochranné pomôcky.

V čom je Dezanol iný ako bežné dezinfekčné prostriedky?

Na výrobu Dezanol sa nepoužívajú žiadne chemikálie, iba obyčajná voda a kuchynská soľ, preto pri jeho používaní nepotrebujete žiadne ochranné prostriedky ako napríklad rukavice alebo rúška. V prípade jeho používania nepodstupujete žiadne zdravotné riziko. Dezanol zaručuje vysokú efektivitu aj pri nižšom dávkovaní ako bežné dezinfekcie, a šetrí Vaše peniaze. Rovnako nepoškodzuje povrchy materiálov

Kde sa Dezanol vyrába?

Dezanol je slovenský výrobok. Technológia jeho výroby ako aj samotný výrobok je v súlade so všetkými legislatívnymi normami Slovenska a Európskej únie.

Aká je jeho záručná doba a spôsob skladovania?

Záručná doba na Dezanol je 6 mesiacov. Prostriedok sa skladuje mimo dosah detí pri teplote 5-30 °C v tmavých miestnostiach.

Napíšte nám! Na Vaše otázky odpovedia naši odborní pracovníci v najkratšom možnom termíne.

aqua@aquasystem.sk

Tlač stránku

AQUASYSTEM s.r.o., Hradská 76, 821 07 Bratislava, tel.: +421 2 4464 10 61, fax: +421 2 4446 1508

Powered by Webcredit s.r.o.